Recent Appointments

Islanders listed below have recently been appointed (or reappointed) to a Government of Prince Edward Island agency, board or commission (ABC). Full membership lists for each ABC can be found within the Profiles of Agencies, Boards and Commissions.

2017 Appointments

November appointments

Thelma Johnston - Council of the Association of Registered Nurses of P.E.I.

Chris McKenna - Council of the College of Pharmacists

Lana MacDonald - Council of the P.E.I. College of Physiotherapists

Maria Delanyey - Council of the P.E.I. College of Physiotherapists

Robyn Murphy - Council of the P.E.I. College of Physiotherapists

Roxanne Laughlin - P.E.I. Dietitians Registration Board

Thomas Laughlin - P.E.I. Dietitians Registration Board

Tracy Michael - P.E.I. Dietitians Registration Board

Shannon Ochsner - P.E.I. Dietitians Registration Board

Faye Brown - Lucy Maud Montgomery Foundation

Dawna Woodside - P.E.I. Occupational Therapists Registration Board

Jane MacNutt - P.E.I. Occupational Therapists Registration Board

Julie Dennis - P.E.I. Occupational Therapists Registration Board

September appointments

Kirsten MacDougall - AccessAbility Advisory Council

Yvonne Deagle - Advisory Council on the Status of Women

Sherri Pridham - Alberton Housing Authority                   

Kramer Gallant - Alberton Housing Authority                      

Grant Milligan - Alberton Housing Authority                       

Michael King (reappointment) - Alberton Housing Authority

John Perry (reappointment) - Alberton Housing Authority

Leslye Albert (reappointment) - Alberton Housing Authority

Don MacRae (reappointment) - Charlottetown and Area Housing Authority

Gail MacDonald (reappointment) - Charlottetown and Area Housing Authority               

Carl Lafford (reappointment) - Charlottetown and Area Housing Authority                    

Hubert McIsaac (reappointment) - Charlottetown and Area Housing Authority                      

Roberta Smith (reappointment) - Charlottetown and Area Housing Authority                        

Kathleen Trainor (reappointment) - Charlottetown and Area Housing Authority                        

Dorothy Arsenault (reappointment) - Charlottetown and Area Housing Authority

Maurice McCabe (reappointment) - Charlottetown and Area Housing Authority

Dr. Megan McDonald - Criminal Code Review Board

Donna M. McNeill (reappointment) - Criminal Code Review Board

Alex MacBeath - Fathers of Confederation Buildings Trust

Pamela Williams, Q.C. - Fathers of Confederation Buildings Trust

Nathalie Vendrys - Montague Housing Authority

Niall MacKay - Montague Housing Authority

Darlene MacSwain (reappointment) - Montague Housing Authority                        

Paul Collins (reappointment) - Montague Housing Authority

Heather Kemp (reappointment) - Montague Housing Authority                    

Wayne Spin (reappointment) - Montague Housing Authority    

Carolyn McKillop (reappointment) - PEI Museum and Heritage Foundation

Anne Richard (reappointment) - PEI Museum and Heritage Foundation

Neil LeClair - Tignish Housing Authority

Shauna Sullivan-Curley (reappointment) - UPEI Board of Governors

Dr. Janice Gillis - UPEI Board of Governors

Dr. Geraldine Johnston - UPEI Board of Governors

August appointments

Dr. Scott Cameron (reappointed) - Emergency Medical Services Board

Pete Phillips (reappointed) - Emergency Medical Board

Jason Milligan (reappointed) - Emergency Medical Board

Cathy MacDougall (reappointed) - Emergency Medical Board

Lori Pendleton - Fathers of Confederation Building Trust

Sean Finn - Fathers of Confederation Building Trust

Dr. George Saunders - Health PEI Board of Directors

John Horrelt - Health PEI Board of Directors

Phyllis Horne (reappointed) - Health PEI Board of Directors

Kay Lewis (reappointed) - Health PEI Board of Directors

Blaine MacPherson (reappointed) - Health PEI Board of Directors

Sally Lockhart (reappointed) - Health PEI Board of Directors

Jason Ramsay - West Prince Regional Economic Advisory Council

Tammy Rix - West Prince Regional Economic Advisory Council

Christine Batten - West Prince Regional Economic Advisory Council

Terry Adams - West Prince Regional Economic Advisory Council

Matilda Ramjattan - West Prince Regional Economic Advisory Council

Lorna Dillon - West Prince Regional Economic Advisory Council

Stacey Gaudet - West Prince Regional Economic Advisory Council

Rick Kennedy - East Prince/West Queens Regional Advisory Council

Ramona Roberts - East Prince/West Queens Regional Advisory Council

Thane Smallwood - East Prince/West Queens Regional Advisory Council

Ron Clow - East Prince/West Queens Regional Advisory Council

Donnie Arsenault - East Prince/West Queens Regional Advisory Council

Mary Robinson - East Prince/West Queens Regional Advisory Council

Jerry Bidgood - East Prince/West Queens Regional Advisory Council

Jennifer Dunn - Capital/Central Regional Economic Advisory Council

Terry Hennessey - Capital/Central Regional Economic Advisory Council

Jillian Kilfoil - Capital/Central Regional Economic Advisory Council

Jacinthe Lemire - Capital/Central Regional Economic Advisory Council

Dawn Allen - Capital/Central Regional Economic Advisory Council

Brian Francis - Capital/Central Regional Economic Advisory Council

Edwin Jewell - Capital/Central Regional Economic Advisory Council

Scott Annear - East Regional Economic Advisory Council

Charlie Fitzpatrick - East Regional Economic Advisory Council

Meredith Hoerig - East Regional Economic Advisory Council

Ray Keenan - East Regional Economic Advisory Council

Kerry Taylor - East Regional Economic Advisory Council

Audrey Shillabeer - East Regional Economic Advisory Council

Mike Cheverie - East Regional Economic Advisory Council

Rev. Dr. Arthur Davis - Summerside Family Housing Authority

Brian Wedge (reappointed) - Summerside Family Housing Authority

Gloria Birch (reappointed) - Summerside Family Housing Authority

Eileen Keough (reappointed) - Summerside Family Housing Authority

Arlene DesRoches (reappointed) - Summerside Family Housing Authority

Paul H. Schurman (reappointed) - Summerside Family Housing Authority

Maynard Simpson (reappointed) - Summerside Family Housing Authority

July appointments

Amanda Drake - Agriculture Insurance Corporation Board

Shelley Moase (reappointed) - Early Learning and Child Care Board

Mary Lang (reappointed) - Souris Housing Authority

Arthur Baker (reappointed) - Souris Housing Authority

Barry Wilson (reappointed) - Souris Housing Authority

Timmy Carter (reappointed) - Souris Housing Authority

Star Misener (reappointed) - Souris Housing Authority

Anne Marie Whalen (reappointed) - Souris Housing Authority

Jerry MacKenzie (reappointed) - Georgetown Housing Authority

Kenny Aitken (reappointed) - Georgetown Housing Authority

Mark Gotell (reappointed) - Georgetown Housing Authority

Gordon Lavers (reappointed) - Georgetown Housing Authority

Mark King (reappointed) - Georgetown Housing Authority

Robert LaVie (reappointed) - Georgetown Housing Authority

Colleen Mullen-Doyle (reappointed) - Mount Stewart Housing Authority

Raymond McAdam-Young (reappointed) - Mount Stewart Housing Authority

Joseph McKenna (reappointed)- Mount Stewart Housing Authority

Mearl Crane (reappointed) - Mount Stewart Housing Authority

Delmar McInnis (reappointed) - Mount Stewart Housing Authority

Angela macCormac - Mount Stewart Housing Authority

June Watterson (reappointed) - Tignish Housing Authority

Ethel Ellsworth (reappointed) - Tignish Housing Authority

Roy Pedersen - Tignish Housing Authority 

Colin Arsenault (reappointed) - Tignish Housing Authority

Lorraine Peters (reappointed) - Tignish Housing Authority

Michael O'Grady (reappointed) - Heritage Places Advisory Board

Charles Murphy - PEI Marketing Council Board

Dr. Matthew Kutcher - Council of the College of Physicians and Surgeons of Prince Edward Island

Verna Barlow - Council of the College of Physicians and Surgeons of Prince edward Island

Rob Burnett - Workers Compensation Appeal Tribunal

Jonah Clements - Workers Compensation Appeal Tribunal

Maureen Gregory, Q.C. - Workers Compensation Appeal Tribunal

David Hooley, Q.C. - Workers Compensation Appeal Tribunal

Emily MacDonald - Workers Compensation Appeal Tribunal

Gordon MacFarlane - Workers Compensation Appeal Tribunal

Stephen McKnight Q.C. - Workers Compensation Appeal Tribunal

Susan Robinson, Q.C. - Workers Compensation Appeal Tribunal

Ron MacLeod - Workers Compensation Appeal Tribunal

Cassandra Goodwin  - Workers Compensation Appeal Tribunal

Diana Lariviere - Workers Compensation Appeal Tribunal

Marion Miller - Workers Compensation Appeal Tribunal

Robert Smith - Workers Compensation Appeal Tribunal

Scott Stewart - Workers Compensation Appeal Tribunal

Shelly Higgins - Workers Compensation Appeal Tribunal

Marlene Hunt - Workers Compensation Appeal Tribunal

Michelle Lafford - Workers Compensation Appeal Tribunal

Lalana Paul - Workers Compensation Appeal Tribunal

Cynthia McCardle - Workers Compensation Appeal Tribunal

Dianne Collins (reappointed) - Workers Compensation Board

May appointments

Reid Burke - AccessAbility Advisory Council

Marcia Carroll -  AccessAbility Advisory Council

Judy Hennessey - AccessAbility Advisory Council

David Carragher - AccessAbility Advisory Council

Bill Lawlor - AccessAbility Advisory Council

Julie Smith - AccessAbility Advisory Council

Erin McGrath-Gaudet - AccessAbility Advisory Council

Dr. William Wade Sweet - Animal Welfare Appeal Board

Diane McQuaid - Community Care Facilities and Nursing Homes Board

Cynthia Allaire-Huberdeau (reappointed) - Community Care Facilities and Nursing Homes Board

Lokesh Garg (reappointed) - Environmental Advisory Council

Darlene Moore (reappointed) - Environmental Advisory Council

Arthur Smith (reappointed) - Environmental Advisory Council

Mike Gilbertson - Environmental Advisory Council

Dr. Connie Gaudet - Environmental Advisory Council

Gerard Greenan - Order of Prince Edward Island Advisory Council

Debbie Buchanan - Order of Prince Edward Island Advisory Council

Dianne Porter - Order of Prince Edward Island Advisory Council

Susan Milligan - P.E.I. Liquor Control Commission

Perry Gotell -  P.E.I. Liquor Control Commission

P. Alanna Taylor (reappointed) - P.E.I. Criminal Code Review Board

Dr. Mark Triantafillou (reappointed) - P.E.I. Criminal Code Review Board

Dr. Edward F.D. Hansen (reappointed) - P.E.I. Criminal Code Review Board

Jason Ramsay - West Regional Economic Advisory Council

Rick Kennedy - East Prince/West Queens Regional Economic Advisory Council

Jennifer Dunn - Capital/Central Regional Economic Advisory Council

Scott Annear - East Regional Economic Advisory Council

Mary Baird - Social Assistance Appeal Board

Beverley Gosbee (reappointed) - Social Assistance Appeal Board

Alan MacKinnon - Workers Compensation Board

Valerie Robinson - Workers Compensation Board

Nancy MacFadyen - Workers Compensation Board

Angus Houston (reappointed) - Workers Compensation Board

Margaret Stewart (reappointed) - Workers Compensation Board

Harvey Larkin (reappointed) - Workers Compensation Board

April appointments

Dr. Francis W.P. Bolger (reappointed) - Lucy Maud Montgomery Foundation

George Campbell (reappointed) - Lucy Maud Montgomery Foundation

Linda Boutilier - Lucy Maud Montgomery Foundation

Dr. John Drake - Animal Welfare Appeal Board

Dr. Alice Crook - Animal Welfare Appeal Board

Dr. Marti Hopson - Animal Welfare Appeal Board

Dr. Kimberley Ryan MacDonald - Animal Welfare Appeal Board

Rachel Brookins - Early Learning and Child Care Board

Jason LeBlanc - Early Learning and Child Care Board

Sophie MacDonald - Early Learning and Child Care Appeal Board

Mary Baird - Early Learning and Child Care Appeal Board

Carol Ford - Early Learning and Child Care Appeal Board

Judi Allen - P.E.I. Museum and Heritage Foundation

Vivian Beer - P.E.I. Museum and Heritage Foundation

Vernon Anderson - Occupational Health and Safety Advisory Council

Danny Miller - Occupational Health and Safety Advisory Council

Stuart Affleck - Occupational Health and Safety Advisory Council

March appointments

Dr. Kelly Bowes - Prince Edward Island College of Optometrists

Ravi Naidu - Innovation PEI Board of Directors

David Trainor - Innovation PEI Board of Directors

Kenneth Mellish - Prince Edward Island Marketing Council

Dale Hickox (reappointed) - Agricultural Insurance Corporation Board

Kenneth Monaghan - Agricultural Insurance Corporation Appeal Board

February appointments

Rolland Dionne (reappointed) - Acadian and Francophone Community Advisory Committee

Jacinthe Lemire (reappointed) - Acadian and Francophone Community Advisory Committee

Selina Pellerin (reappointed) - Acadian and Francophone Community Advisory Committee

Stephane Blanchard - Acadian and Francophone Community Advisory Committee

Fatiha Enniri - Acadian and Francophone Community Advisory Committee

Brian Hooley (reappointed) - Council of the College of Pharmacists

Laird King (reappointed) - Finance PEI

John Sullivan (reappointed) - Finance PEI

Denton Ellis - PEI Grain Elevators Corporation 

Robert Mulligan - PEI Grain Elevators Corporation

Candace Cormier - Holland College Board of Governors

Kevin Whitrow - Holland College Board of Governors

Sharon Drake - Licensed Practical Nurses Registration Board

Laurie Pineau - Licensed Practical Nurses Registration Board

Barb Boudreau (reappointed) - Licensed Practical Nurses Registration Board

Anna Enman (reappointed) - Licensed Practical Nurses Registration Board

Doreen Gillis - Licensed Practical Nurses Registration Board

Shelley Connick - Licensed Practical Nurses Registration Board

Joanne McNeary - Occupational Therapists Registration Board

Roger Luxton (reappointed) - O'Leary Housing Authority

Betty Clements (reappointed) - O'Leary Housing Authority

Stewart Gillcash (reappointed) - O'Leary Housing Authority

Reggie McInnis (reappointed) - O'Leary Housing Authority

Sally Harris - O'Leary Housing Authority

Blair Gray - O'Leary Housing Authority

January appointments

Bruce MacIsaac - Board of Governors of Holland College

David McCarthy - Boilers and Pressure Vessels Advisory Board

Kathe Nissen - Boilers and Pressure Vessels Advisory Board

Ray Peters - Boilers and Pressure Vessels Advisory Board

Nancy Chiasson - Boilers and Pressure Vessels Advisory Board

Sean Wheeler - Boilers and Pressure Vessels Advisory Board

Helga Miehle - Farm Practices Review Board

Terry McKenna - Island Regulatory and Appeals Commission

Jean Tingley (reappointed) - Island Regulatory and Appeals Commission 

Karen Lavers - Island Waste Management Corporation

Gabe Keough - Island Waste Management Corporation

James McIver - PEI Grain Elevators Corporation 

 

2016 Appointments

December appointments

Steven Townsend - Power Engineers Board of Examiners

Miller West - Power Engineers Board of Examiners

David Wonnacott - Power Engineers Board of Examiners

Douglas Watts - Power Engineers Board of Examiners

Ronald McIntyre - Power Engineers Board of Examiners

November appointments

Calvin Jollimore - PEI Marketing Council Board

Andrew MacPhail - Agricultural Insurance Corporation Appeal Board

Wayne Gorrill - Agricultural Insurance Corporation Appeal Board

Kevin MacLeod - Agricultural Insurance Corporation Appeal Board

Kevin Simmons - Farm Practices Review Board

Barry Green - Farm Practices Review Board

Edwin McKie - Farm Practices Review Board

Elwin Wyand - Farm Practices Review Board

Lauretta Balderston - Social Assistance Appeal Board

Dr. Robert Gilmour - Maritime Provinces Higher Education Commission

Lindsay Dickieson - Community Care Facilities and Nursing Homes Board

Earle Smith - PEI Grain Elevators Corporation Board

Beverley Boulter - Agricultural Insurance Corporation Board

John Griffin - Agricultural Insurance Corporation Board

Margaret Keizer - Agricultural Insurance Corporation Board

Elizabeth Maynard - Agricultural Insurance Corporation Board

Dale Hickox - Agricultural Insurance Corporation Board

October appointments

Kimberley Hagan - PEI Social Work Registration Board

Leslie Heusdens - Council of the College of Pharmacists

David McLeod - Council of the College of Pharmacists

Jeff Jardine - Council of the College of Pharmacists

Roger Doiron - Council of the College of Pharmacists

Deputy Chief Brad MacConnell - Victim Services Advisory Committee

Danya O'Malley - Victim Services Advisory Committee

Lori St. Onge - Victim Services Advisory Committee

Sgt. Hank Pollard - Victim Services Advisory Committee

Kate Dempsey - Victim Services Advisory Committee

Catherine Chaisson - Victim Services Advisory Committee

Helen Flynn - Community Health Engagement Committee (Eastern Region)

Kent Nicholson - Community Health Engagement Committee (Eastern Region)

Les Chipperfield - Community Health Engagement Committee (Western Region)

September appointments

Judy Herlihy - Community Health Engagement Committee (Eastern Region)

Merrill Scott - Community Health Engagement Committee (Eastern Region)

Ken DesRoches - Community Health Engagement Committee (Eastern Region)

Krystine Richards - Community Health Engagement Committee (Eastern Region)

Stephanie Francis - Community Health Engagement Committee (Eastern Region)

Tracey Gallant - Community Health Engagement Committee (Eastern Region)

Cliff Campbell - Community Health Engagement Committee (Eastern Region)

Louis Callaghan - Community Health Engagement Committee (Eastern Region)

Jackie Goodwin - Community Health Engagement Committee (Eastern Region)

David Nicholson - Community Health Engagement Committee (Eastern Region)

Mary Leblanc - Community Health Engagement Committee (Western Region)

Donald Strongman - Community Health Engagement Committee (Western Region)

Whitney Harris - Community Health Engagement Committee (Western Region)

Tracy MacLennan - Community Health Engagement Committee (Western Region)

Noella Richard - Community Health Engagement Committee (Western Region)

Colleen Parker - Community Health Engagement Committee (Western Region)

Donna Gallant - Community Health Engagement Committee (Western Region)

Don MacEachern - Community Health Engagement Committee (Western Region)

Nancy Cole - Community Health Engagement Committee (Western Region)

Krystyna Pottier - Community Health Engagement Committee (Western Region)

Eileen Brown - Community Health Engagement Committee (Western Region)

Lalana Paul - Advisory Council on the Status of Women

Madison Blanchard - Advisory Council on the Status of Women

Pamela Montgomery - Advisory Council on the Status of Women

Clayton Bulpitt - Agriculture Insurance Corporation

Roderick Elmer MacDonald - Agriculture Insurance Corporation

Laura Ann Noye - Child Care Facilities Board

Alexander (Sandy) MacKay - Employment Standards Board

Tracy-Lee Carmichael - Employment Standards Board

James Jenkins - Environmental Advisory Council

Irene Dawson - Environmental Advisory Council

Ron Myers - Innovation PEI Board of Directors

Paul Jamer - Innovation PEI Board of Directors

Brian Stewart - Innovation PEI Board of Directors

Jennifer Evans - Innovation PEI Board of Directors

Lorna Dillon - Innovation PEI Board of Directors

Brian Morrison - Natural Products Appeals Tribunal

Donald Drake - Natural Products Appeals Tribunal

Ralph Yeo - Natural Products Appeals Tribunal

Doug Johnston - PEI Sports Hal of Fame and Museum Inc.

Adam Ross - PEI Youth Futures Council

Alexandra Dalton -  PEI Youth Futures Council

Ali Younes - PEI Youth Futures Council

Emma Huestis -  PEI Youth Futures Council

John Ployer - PEI Youth Futures Council

Kenzie Lund - PEI Youth Futures Council

Luke Poirier - PEI Youth Futures Council

Moira Shaw - PEI Youth Futures Council

Nicole Mountain - PEI Youth Futures Council

Robert Larsen - PEI Youth Futures Council

Taya Nabuurs - PEI Youth Futures Council

Tyler Murnaghan - PEI Youth Futures Council

Aaron Gallant - Provincial Apprenticeship Board

Nancy Gaudet - Provincial Apprenticeship Board

Ralph Yeo - Provincial Apprenticeship Board

Sharon Ross - Provincial Apprenticeship Board

August appointments

Kathy Hambly - Board of Governors of the University of Prince Edward Island

Paul MacDonald - Maritime Provinces Higher Education Commission

July appointments

Brian Francis - Fathers of Confederation Building Trust

June appointments

Anne Nicholson - PEI Child Care Facilities Board

Carolyn MacPhail - Council of the Prince Edward Island College of Physiotherapists

Marya Carr - Council of the Prince Edward Island College of Physiotherapists

Robyn Murphy - Council of the Prince Edward Island College of Physiotherapists

May appointments

Diane Griffin - PEI Museum and Heritage Foundation

Robert Nicholson - PEI Museum and Heritage Foundation

Elizabeth Noonan - PEI Museum and Heritage Foundation

Edward J. Rice - PEI Museum and Heritage Foundation

Warren Ellis - Health PEI Board of Directors

Dr. Rosemary Herbert - Health PEI Board of Directors

Sally Lockhart - Health PEI Board of Directors

Blaine MacPherson - Health PEI Board of Directors

Quentin Bevan - PEI Liquor Control Commission

April appointments

John A. O'Keefe - Labour Relations Board

Nelson MacKinnon - PEI Grain Elevators Corporation

Alvin Keenan - PEI Grain Elevators Corporation

Rollin Andrew - PEI Grain Elevators Corporation

March appointments

Melissa Coffin - Victim Services Advisory Committee

Maureen MacEwen - Victim Services Advisory Committee

Phillip Matusiewicz - Victim Services Advisory Committee

Lynn Bovyer - Occupational Health and Safety Advisory Council

Benjamin MacDonald - Occupational Health and Safety Advisory Council

Melinda Mulligan - Occupational Health and Safety Advisory Council

Faye MacWilliams - Occupational Health and Safety Advisory Council

Alan McCormick - Occupational Health and Safety Advisory Council

Scott Ryan - Occupational Health and Safety Advisory Council

Eric MacDonald - Occupational Health and Safety Advisory Council

Jock Beck - Heritage Places Advisory Board

Donna Collings - Heritage Places Advisory Board

Carter Jeffery - Heritage Places Advisory Board

Carol Livingstone - Heritage Places Advisory Board

Blair Hansen - Atlantic Provinces Harness Racing Commission

Dr. Mark Burke - PEI College of Optometrists

Phyllis Johnston - Community Care Facilities and Nursing Homes Board

John Martin - Community Care Facilities and Nursing Homes Board

Cynthia Allaire-Huberdeau - Community Care Facilities and Nursing Homes Board

Lisa Pyke - Community Care Facilities and Nursing Homes Board

Shirley Keenan-Goss - Community Care Facilities and Nursing Homes Board

Dan MacKinnon - Farm Practices Review Board

Judy Shaw - Farm Practices Review Board

John Bysterveldt - Farm Practices Review Board

Ronald MacWilliams - Farm Practices Review Board

Melinda Mulligan - Order of Prince Edward Island Advisory Council

Charles Curley - Order of Prince Edward Island Advisory Council

Jackie MacKay - Order of Prince Edward Island Advisory Council

Don Godfrey - Finance PEI Board of Directors

Gordon MacInnis - Finance PEI Board of Directors

Muncey Harris - Finance PEI Board of Directors

Cora Lee Dunbar - Finance PEI Board of Directors

Mari Basiletti - Advisory Council on the Status of Women

Melissa Mullen - Advisory Council on the Status of Women

Patti J. Wheatley - Advisory Council on the Status of Women

Deborah Langston - Advisory Council on the Status of Women

Kenneth Mellish - Prince Edward Island Marketing Council

Lyndon Hardy - Prince Edward Island Marketing Council

Brent Nicholson - Emergency Medical Services Board

Vicki MacLean - Emergency Medical Services Board

Dr. Charles Duffy - Emergency Medical Services Board

February appointments

William Caw - Council of the College of Pharmacists

Dave Holland - PEI Sports Hall of Fame and Museum Inc

George Morrison - PEI Sports Hall of Fame and Museum Inc

Paul Schurman - PEI Sports Hall of Fame and Museum Inc

Clair Sweet - PEI Sports Hall of Fame and Museum Inc

January appointments

Clarence Gallant - Social Assistance Appeal Board

Bernice Arsenault - Social Assistance Appeal Board

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Published date: 
December 1, 2017

General Inquiries

Contact Government
or use the Feedback tab to share your comments and feedback